Ogłoszenia 26 Niedziela Zwykła

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowania za udział w koronce do Bożego Miłosierdzia na rogach ulic.
 3. We wtorek początek nabożeństwa różańcowego i nadzwyczajnego miesiąca misyjnego. Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej codziennie po Mszy św. wieczornej. Od wtorku Msze św. o godz. 17.00. Na ten dzień zapraszamy rodziców dzieci I Komunii św. na spotkanie. W czasie Mszy św. będzie poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci. Różaniec w parafii po Mszy św. 0 17.00 w niedzielę po Mszy św. o 11.30 jedna tajemnica a po 17.00 cały różaniec.
 4. W środę różaniec z czytaniem próśb i podziękowań do Matki Bożej Sarnackiej.
 5. W czwartek I Czwartek Miesiąca o godz. 15.00 adoracja Najświętszego  Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Przypominamy kandydatom do bierzmowania
 6. W piątek I Piątek Miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o 7.00 i 17.00. Przypominamy uczniom klasy IV i VI.
 7. W sobotę I Sobota Miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o 7.00 i 17.00 z różańcem wynagradzającym i rozważanie nad tajemnicami różańcowymi. Przypominamy uczniom klasy V i VII
 8. W Niedzielę I Niedziela Miesiąca po Mszy św. o 11.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i ostatnia procesja eucharystyczna. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
 9. W przyszłą niedzielę taca na dzieła charytatywne dla Caritas.
 10. W ubiegłą niedzielę odbyło się spotkanie z radą parafialną. Udział wzięło 18 osób z kilku wiosek nie było przedstawicieli. W czasie spotkania ks. proboszcz przedstawił sprawę prac i zadań przyszłości budowy kościoła. Następne spotkanie z radnymi w połowie listopada.
 11. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 12. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
 13. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.