Ogłoszenia 27 Niedziela Zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. W przyszła niedzielę XIX Dzień Papieski –ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3.  W przyszła niedzielę po Mszy św. o 17.00 procesja fatimska.
  4. Dzisiejsze ofiary na Caritas. Jako dopełnienie tego dzieła są rozprowadzane znicze po 5 zł jako dar modlitwy za zmarłych a ofiary dla potrzebujących.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie różańcowym.
  6. W dniach 25-26. 10 . 2019 r. organizowany jest wyjazd dla mężczyzn do Kalwarii Pacławskiej. Po drodze odwiedzimy Majdanek, Przemyśl. Koszt wyjazdu 250 zł. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli (do 13 października). 
  7. Jest serdeczna prośba i propozycja w przygotowaniu całej parafii i każdego parafianina do uroczystości poświecenia kościoła. Ta propozycja to: aby każdego dnia od 10 października tego roku aż do uroczystości poświęcenia przynajmniej jedna osoba pościła o chlebie i wodzie i odmówiła przynajmniej 1 część różańca lepiej  4 części różańca w tej intencji czyli aby budynek był gotowy i nigdy nie był pusty. Mamy w samej parafii około 3500 parafian ale i wielu jest poza parafią a rok ma 365 dni. Łatwo policzyć, że każdego dnia powinno czuwać wiele osób w tej sprawie przed Panem Bogiem, Matką Boską i naszymi świętymi. Dlatego prosimy o zgłaszanie swojego zaangażowania w zakrystii gdzie będziemy wpisywać w kalendarz chętnych i tak ustalać aby każdego dnia był wypełniony przynajmniej jedna osobą.
  8. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  9. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  10. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.