Parafialny wyjazd mężczyzn do Kalwarii Pacławskiej

 W dniach 25-26 października grupa 20 mężczyzn z parafii udała się na wyjazd do Kalwarii Pacławskiej.  Po drodze odwiedziliśmy Muzeum w Majdanku gdzie przewodnik opowiedział historię muzeum oraz o wydarzeniach związanych z tym miejscem. Następnie odwiedziliśmy Kolegiatę Bożego Ciała w Jarosławiu miejsce szczególnego kultu “jaśniejącego łaskawością” wizerunku Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin. Kolejnym punktem była Katedra w Przemyślu. Około godz. 17 dojechaliśmy do Kalwarii Pacławskiej gdzie o godz. 18.00 uczestniczyliśmy we Mszy Świętej przed obrazem Matki Bożej Pacławskiej. Wieczorem uczestniczyliśmy w krótkiej prelekcji o klasztorze i w apelu Jasnogórskim.

Następnego dnia rano o godz. 6.00  grupa mężczyzn wraz z księdzem wikariuszem udała się na Pacławską Drogę Krzyżową kończąc ją w Sanktuarium uczestnictwem w porannej Eucharystii  o godz. 8.00.  Kolejnymi punktami wyjazdu mężczyzn było Muzeum Rodziny Ulmów, następnie odwiedziliśmy Łańcut i Leżajsk gdzie po oprowadzeniu przez Ojca  uczestniczyliśmy w koncercie organowym.

Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni.