Ogłoszenia 32 Niedziela Zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za jabłka dal WSD w Drohiczynie dla Rafała Lisieckiego i Waldemara Karwackiego.
  3. W poniedziałek Święto Niepodległości – Msza św. w intencji Ojczyzny o godz.10.00.
  4. Dzisiejsze ofiary do puszek na dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  5. Parafialny oddział KSM pragnie włączyć się  w Ogólnopolską akcję “Polak z Sercem”. Akcja ma na celu pomoc Polakom mieszkającym za wschodnią granicą naszego kraju. Pomoc polega na zbiórce artykułów spożywczych, chemicznych  z długa datą ważności a także artykułów szkolnych, papierniczych. Za tydzień młodzież z parafialnego oddziału KSM będzie zbierać te dary przed kościołem.
  6. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  7. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  8. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.