Ogłoszenia 33 Niedziela Zwykła

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary przeznaczone na budowę kościoła.
  2. W piątek wspomnienie św. Cecylii patronki chórów kościelnych, tego dnia modlimy się w intencji chóru parafialnego i Pana Organisty.
  3. W Sobotę o godz. 16.00, konferencja przedchrzcielna
  4. Przyszła niedziela to czwarta niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę kościoła.
  5. W przyszła niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, tą niedzielą kończymy Rok Liturgiczny.
  6. Zachęcamy do włączenia się w krucjatę: „Modlitwy i Postu”.
  7. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  8. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  9. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.