Ogłoszenia I Niedziela Adwentu

1. Dziś o godz. 16.00 spotkanie z Radą parafialną;
  2. Rozpoczynamy kolejny Adwent, czas oczekiwania i czujności. Zachęcamy do podejmowania postanowień i umartwień adwentowych; informujemy, że Roraty dla dzieci odprawiane będą w: poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek – godz 17.00; Roraty dla dzieci i dorosłych: środa, sobota – godz. 7.00.
  3. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach: 13, 14, 15 grudnia – poprowadzi je  ks. Mirosław Łaziuk.
  4. W tym tygodniu:

– Poniedziałek: Modlitwa w intencji dusz czyśćcowych, godz. 16.15 – Różaniec i Koronka;

– Środa: Różaniec do MB Sarnackiej z czytaniem próśb i podziękowań;

– Czwartek: 15.00 – Adoracja, Koronka, modlitwy o powołania; 16.30 – adoracja dla kandydatów do bierzmowania;

– Piątek: 16.00 – Spowiedź pierwszo piątkowa; tego dnia przypada wspomnienie św. Mikołaja;

– Sobota: Nabożeństwo pierwszo sobotnie po Mszy św. o godz. 7.00; 16.15 – Różaniec wynagradzający, 15 minutowe rozważanie i Msza św.;

– Niedziela: 11.30 – Poświęcenie i rozdanie medalików dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

1. W piątek i w sobotę księża spowiadają na rekolekcjach w innych parafiach, prosimy wyspowiadać się wcześniej;
  2. W następną niedzielę ofiary zbierane do puszek przeznaczone na Fundusz pomocy Kościołowi na wschodzie.
  3. Rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny, któremu towarzyszy hasło: „Eucharystia daje życie”. Idąc za inspiracją KEP, pragniemy przeprowadzić w naszej parafii cykl katechez o Mszy św. Katechezy odbywać się będą w każdą drugą niedzielę miesiąca, ok. 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. Serdecznie zapraszamy.
  4. W przyszła niedzielę tj. 8. 12. 2019, po Mszy św. wieczornej (na salce parafialnej) zostanie wyświetlony film ewangelizacyjny. Do wspólnego oglądania zaprasza wspólnota Przyjaciół Oblubieńca.