Ogłoszenie – Święto Ofiarowania Pańskiego 2.02.2020 r.

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. W poniedziałek o godz. 16.15 Koronka i Różaniec w intencji dusz czyśćcowych.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na salce katechetycznej.
  4. We środę o godz. 16.30 – Różaniec połączony z odczytaniem próśb i podziękowań do Matki Bożej sarnackiej. Jest to również dzień, w którym wspominamy św. Agatę – poświęcenie wody i chleba;
  5. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca – od 15.00 adoracja, Koronka, modlitwy o powołania. Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania gromadzi się na adoracji.
  6. W tym tygodniu będziemy obchodzić I piątek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00.
  7. W przyszłą niedzielę przed każdą Mszą św., katecheza o Eucharystii.