Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na budowę kościoła.
  2. W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, w naszej parafii podjęliśmy inicjatywę całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu (7.30-17.00). Prosimy i zachęcamy, by w tym trudnym czasie dla Kościoła, Polski i świata, trwać przed Jezusem Eucharystycznym i prosić Go o oddalenie epidemii. W tym tygodniu zachęcamy do adoracji osoby z następujących wiosek: Poniedziałek – Mierzwice, Wtorek – Rozwadów i Franopol, Środa  – Hołowczyce , Czwartek – Terlików, Piątek – Płosków i Kolonia Płosków, Sobota – Chybów.
  3. Informujemy, że kapłani pracujący w parafii w Sarnaki, każdego dnia – aż do odwołania – o godz. 20.30, będą modlić się odmawiając różaniec w intencji chorych, tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych, sanitarnych, a dla wszystkich o pokój serc i łaskę nawrócenia. Mamy nadzieję, że w waszych rodzinach wszyscy domownicy uklękną do wspólnej modlitwy i będą się łączyć z nami duchowo.