Ogłoszenia V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na budowę kościoła.
  2. W naszej parafii, codziennie od 7.30 do 17.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszamy do indywidualnej adoracji.
  3. We środę odmówimy Różaniec do Matki Bożej Sarnackiej z odczytaniem próśb i podziękowań.
  4. W związku z ogólnopaństwowymi obostrzeniami, informujemy, że do ważności pierwszych czwartków, pierwszych piątków i pierwszych sobót miesiąca należy: Spowiedź i Komunia św. Spowiadać będziemy już od godziny 6.30 (piątek i sobota), co 5 osób będzie udzielana Komunia św., następnie po Mszy św. porannej od 8.00 do 10.00 (co 5 osób będzie udzielana Komunia św.).
  5. W piątek organizowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa – od godz. 18.00. Trasa przebiega następująco: Grzybów, Kamianka, Rzewuszki, kol. Rzewuszki, wejście do Sarnak od ulicy Konopnickiej, zakończenie w kościele – prywatna adoracja. Na Drogę Krzyżową wyruszamy pojedynczo lub w parze.
  6. W sobotę po Mszy św. ekstremalna Droga Krzyżowa do Leśnej Podlaskiej. Idziemy indywidualnie.
  7. Spowiedź trwa codziennie w godzinach: od 8-9 i 16-17.