Ogłoszenia 14 Niedziela Zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Zostało niecałe 100 dni do poświęcenia nowego kościoła, a 90 dni do misji parafialnych. Zachęcamy wszystkich Parafian do łączności modlitewnej. Wspólnie do tego wydarzenia chcemy przygotować się poprzez adorację Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 18.00.

Plan adoracji:

15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia,
    modlitwa indywidualna,
    17.20 – Różaniec prowadzony przez poszczególnych Mieszkańców.W tym tygodniu nasze modlitewne czuwanie prowadzą mieszkańcy Sarnak w następującym porządku:
    poniedziałek – ul. Kilińskiego, Spokojna, Żeromskiego;
    wtorek – ul. Kościelna, Berka, Szkolna, Kościuszki;
    środa – ul. 3 Maja, Konopnickiej;
    czwartek – Osiedle Gazowe;
    piątek – ul. Kolejowa, Batorego;
    sobota – ul. Lisia, Krecia, Dzikowa, Zajęcza, Rysia, Piłsudskiego;
    niedziela – Nadleśnictwo.
  3. Trwa nowenna do św. Andrzeja Boboli o dobry wybór prezydenta.
  4. W poniedziałek modlimy się w intencji Dusz czyśćcowych.
  5. W sobotę wyruszy pielgrzymka do Częstochowy na spotkanie Przyjaciół Radia Maryja.
  6. W naszej parafii chcemy przeprowadzić 6-dniową Oazę dla uczniów w dniach od 13 do 18 lipca w godz. od 15.00 do 18.00. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii u ks. Adama.