Ogłoszenia – 18 Niedziela zwykła

18 Niedziela zwykła

 

  1. Rozpoczęliśmy sierpień – przypominamy, że jest to miesiąc abstynencji.
  2. Codziennie od godz. 15.00 do 18.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Trwa duchowa pielgrzymka na Jasną Górę– zapraszamy do uczestnictwa duchowego oraz codziennej Mszy św.
  4. W poniedziałek modlimy się w intencji dusz czyścowych; we środę modlimy się przez wstawiennictwo Matki Bożej sarnackiej; we czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego (Msze św.: 8.30; 10.00; 18.00; kaplice – 15.30), przypominamy również, że jest to I czwartek miesiąca; w piątek przypada I piątek miesiąca. W piątek po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy Jerycho Różańcowe, w sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja na cmentarz.
  5. Suma odpustowa sprawowana będzie w następną niedzielę o godz. 12.00.