1.11.2020 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

 1. Dziękujemy za ofiary złożone na kościół.
 2. Dziękujemy za udział w adoracji wynagradzającej, w dniu protestu. Na adoracji było ok. 100 osób, mężczyzn ok. 10. Czy starczyłoby do zdecydowanej obrony? Myślę, że nie! Proszę mężczyzna z Grupy św. Józefa o zorganizowanie straży kościelnej. Przypominam informacje z Kongregacji Watykańskiej. Osoby, które popierają aborcję nie mogą przyjmować Komunii św., należy im odmówić jej udzielenia, jeśli nie będzie wcześniej Spowiedzi i odwołania poprzedniej decyzji.
 3. Dziś I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i wymiana tajemnic różańcowych. – g. 10.00.
 4. W poniedziałek – Dzień Zaduszny, Msze św. jak w niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.30 – Nieszpory.
 5. Od dziś można zyskać odpust dla zmarłych przez nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii św., modlitwę w intencji Papieża i Kościoła.
 6. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Na początku Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 16.30 – Różaniec wspominkowy przez cały listopad. Po Mszy św. o godz. 17.00 procesja na cmentarz (od 3. 11.). Od wtorku Msza św. wspominkowa w Kościele o godz. 17.00 i na wyjeździe po godz. 18.00. (Wtorek – Lipno, Mierzwice; Środa- Rzewuszki, Chlebczyn).
 7. We środę modlimy się za zmarłych przez wstawiennictwo Matki Sarnackiej.
 8. W I czwartek miesiąca modlimy się w intencji powołań. Adoracja i spowiedź klas VIII.
 9. W I piątek miesiąca Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7 i 17. Spowiedź od 16 – przypominamy uczniom klas 4 i 6.
 10. W I sobotę miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7 i o 16.15. Spowiedź od 16.15 – przypominamy uczniom klas 5 i 7.
 11. W niedzielę przeżywać będziemy Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary do puszek przeznaczone są na ten cel.
 12. Zachęcamy do nabywania pamiątek z poświęcenia kościoła: krzyż, album, błogosławieństwo oraz FILM.