Modlitwa w intencji Księdza Proboszcza

20 listopada 2020 r. o godz. 7.00 i 17.00 zostały odprawione Msze Święte w intencji Księdza Proboszcza Andrzeja Jakubowicza. Przybyli wierni wraz z kapłanami, do których dołączył poprzedni wikariusz – ks. Piotr Pędzich, modlili się za swojego Duszpasterza, który świętował swoje urodziny i zbliżające się imieniny. Trwając w duchu wdzięczności za trud i poświęcenie Księdza Prałata włożone w budowę nowego kościoła, wypraszali dostojnemu Solenizantowi Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę odwagi i siły do podejmowania Bożych zamysłów, wierność łasce powołania, opiekę Matki Bożej oraz wstawiennictwo świętych patronów.
Na zakończenie Eucharystii przedstawiciele poszczególnych grup działających przy parafii (KSM-u, Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa, Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca i Chóru), a także Rada Parafialna w imieniu wszystkich parafian złożyli Kapłanowi najserdeczniejsze życzenia.