Ogłoszenia parafialne – Święto Chrztu Pańskiego

1. Dziś kolejny 8 dzień miesiąca – odniesienie do św. Stanisława i nowenny przed 300-leciem parafii.
  2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Orszaku Trzech Króli oraz tym wszystkim, którzy brali w nim udział i przez to dawali świadectwo swojej wiary. Dziękujemy ks. Mariuszowi za koordynację tego wydarzenia.
  3. Podziękowania za ofiary na rzecz naszej świątyni.
  4. We wtorek 300 lecie konsekracji katedry w Drohiczynie.
  5. W sobotę o godz. 10.00 opłatek sołtysów w Drohiczynie. Proszę by sołtysi lub ich zastępcy wzięli udział w tym spotkaniu.
  6. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00. Różaniec prowadzą grupy według ustalonej kolejności.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  8. W poniedziałek o godz. 10.30 kolęda w Kamiance, od 15.00 w Sarnakach: 1 ks. 3 Maja i Kościuszki, 3 ks. Berka Joselewicza, Szkolna i Kościuszki.
  9. W ostatnim czasie odeszły do Pana śp. Zofia Lipińska, śp. Barbara Wedziuk, śp. Marianna Denisiuk. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłe polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…