Ogłoszenia parafialne – 5 Niedziela zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za ofiary na ogrzewanie i za zrobienie podłączenia prądu do organów.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00. Różaniec prowadzą grupy według wyznaczonej kolejności.
  3. W poniedziałek modlitwa w intencji dusz czyśćcowych.
  4. W środę kolejny 8 dzień miesiąca – nasze odniesienie do św. Stanisława. Nabożeństwo i przypomnienie o nowennie na 600-lecie parafii i 100-lecie urodzin św. Stanisława.
  5. W sobotę Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych do kościoła na Mszę św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia i nabożeństwem Lourdzkim o godz. 9.00.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  7. Planujemy zorganizować zajęcia dla dzieci w czasie ferii. W piątek 17.02. warsztaty artystyczne, a w poniedziałek i wtorek (20. i 21. 02) wyjazdy do Siedlec na lodowisko i trampoliny. Szczegóły u ks. Mariusza. Zapisy w zakrystii.
  8. Odeszła do Pana śp. Halina Kołodziejczuk z Mierzwic Nowych, pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…