Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj ofiary do puszek wg. pisma ks. abp Gądeckiego na Ukrainę.
 2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
 3. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.
 4. Podziękowania dla ks. Mariusza za prowadzenie zajęć w czasie ferii z dziećmi i tym, którzy mu pomagali.
 5. W środę 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
 6. W I środę różaniec z czytaniem próśb i podziękowań do MB Sarnackiej.
 7. pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Adoracja i spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania.
 8. pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.00 i przed 16.00, przed Drogą Krzyżową. Spowiedź w trakcie Drogi Krzyżowej. Po Drodze Krzyżowej Msza św. Druga Droga Krzyżowa o 19.00. Przypominam uczniom kl. IV i VI. Po Drodze Krzyżowej i Mszy św. o 16.00 spotkanie młodzieży z 7 klas z rodzicami – rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania.
 9. pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo po mszy o 7.00 i różaniec wynagradzający, rozważanie i konferencja dla członków Kół Różańcowych i tych, którzy oddali się Matce Bożej. Ze względu na spowiedź rekolekcyjną u sąsiadów o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, po Koronce Różaniec wynagradzający, rozważanie i Msza św. ok. godz. 16.00. Przypominamy uczniom klas V i VII. 
 10. pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańca  i II część Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 10.00. W niedzielę ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom “Ad gentes”.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania “Niedzieli”.
 12. Odeszli do Pana: śp. Kamil Komoń z Sarnak, śp. Romana Czuryło z Kolonii Klimczyce i śp. Szczepan Ilczuk z Sarnak. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…