Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za pracę na cmentarzu w przygotowaniu kolejnej alei do położenia kostki przez rodziców I komunii i bierzmowanych.
 2. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 17.00.
 3. Trwa nowenna do św. Józefa jako pielgrzymka do Lipna. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie uczniów szkoły. Dla kandydatów do bierzmowania i I komunii św. to też pewien test.
 4. W poniedziałek 10 r. wyboru papieża Franciszka. Pamiętamy o modlitwie.
 5. W piątek Droga Krzyżowa o 16.00 i 19.00.
 6. W sobotę Msza św. wieczorna o 16.00 w związku se spowiedzią rekolekcyjną u sąsiadów.
 7. w niedzielę Gorzkie Żale po Mszy św. o 8.30 i o 17.00. Taca na ogrzewanie kościoła. 
 8. Proszę radnych o zebranie ofiar na kwiaty do grobu Pana Jezusa od każdej rodziny.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
 10. Mamy obiecane fundusze na budowę parkanu z kamienia na cmentarzu parafialnym. Ma być parkan betonowy, który jest w słabym stanie na parkan kamienny zamieniony. Z naszej strony jako parafia będziemy zobowiązani o dostarczenie kamienia, każdej ilości ok. 250 m3 i o każdym rozmiarze. Jeśli ktoś posiada kamień proszony jest o przywiezienie na cmentarz lub pomoc innym w przywiezieniu. Dopóki nie ma prac polowych a nawet zebranie kamienia z pól przed rozpoczęciem zasiewów. Również proszeni będziemy o pomoc w rozbiórce starego parkanu.
 11. Odeszli do Pana śp. Tadeusz Żelazowski z Bużki i śp. Danuta Kulesza z Rzewuszek, której pogrzeb w poniedziałek o 13.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…