Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła i za pracę na cmentarzu. Podziękowania za kwiaty.
  2. Podziękowania za nowennę pieszą do Lipna dla ks. Mariusza i wszystkich uczestników oraz mieszkańców Lipna, którzy przyjmowali uczestników poczęstunkiem.
  3. Jutro na mszę na 17.00 zapraszamy wszystkich mężczyzn.
  4. Trawa adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 17.00.
  5. W tym tygodniu rekolekcje, które poprowadzi ks. kan. Henryk Jakubowicz. Program rekolekcji: Piątek – 8.30 Msza św. dla dzieci, 10.00 – Msza św. dla wszystkich, 15.00 – Msza św. w Lipnie, 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci i oddanych wg Katarzyny Emerlich, po niej Msza św., 19.00 Droga Krzyżowa, po niej Msza św. dla wszystkich. Sobota: Msze św. jak w piątek bez Drogi Krzyżowej, w Mierzwicach o 15.00. Ten dzień to uroczystość Zwiastowania Pańskiego – ofiary na fundusz obrony życia. Po Mszy św. o 17.00 złożenie ponowionych aktów oddania w kaplicy Matki Bożej. W niedzielę zakończenie rekolekcji –  program niedzielny, ofiary z tacy dla rekolekcjonisty za trud głoszenia rekolekcji, które przeznacza na budowę kościoła w swojej parafii św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej.
  6. Zachęcamy do czytania i nabywania Niedzieli.
  7. Jest przygotowany teren do układania kostki na cmentarzu. Proszę rodziców do układania kostki na sobotę 1 kwietnia na 8.00 a do tego czasu o ułożenie kostki na palety z pryzm na cmentarzu. 
  8. Można nabywać baranki Caritas z białej czekolady.
  9. Odeszli do Pana śp. Waldemar Ilczuk z Sarnak i śp. Regina Osiej Kazimierczuk z Platerowa. Rodzinom składamy serdeczne wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…