Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Podziękowanie za rekolekcje Panu Bogu, rekolekcjoniście, kapłanom, organiście, kościelnemu, pani gospodyni, za dary na stół rekolekcyjny, ofiary i obecność.
 2. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 3. Podziękowania za kwiaty do Grobu Pańskiego.
 4. Podziękowania za kamień do budowy płotu.
 5. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 17.00.
 6. W poniedziałek chcemy odwiedzić chorych: 8.00. 1 ks. Grzybów, Kamianka, Rzewuszki 2 ks. Bużka, Kózki, Binduga, Klimczyce. 12.00  1 ks. Hołowczyce, Płosków, Terlików 2 ks. Chlebczyn, Franopol, Lipno, Kol. Klimczyce. 15.00 1 ks. Rozwadów, Mierzwice 2 ks. Sarnaki, Chybów.
 7. Sobota jest pierwszą w miesiącu: Nabożeństwo po Mszy św. o 7.00 różaniec wynagradzający, rozważanie i konferencja, o 16.15 różaniec, rozważanie, nabożeństwo i Msza św.
 8. W Niedzielę Palmową o 11.15 ocena konkursowa na najładniejszą i największą palmę. Poświęcenie palm, procesja wokół kościoła i Msza św., Gorzkie Żale i zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Droga Krzyżowa w piątek o 16.00 i 19.00. Po Mszy św. o 17.00 Ekstremalna Droga Krzyżowa wokół parafii: Chlebczyn, Kolonia Klimczyce, Klimczyce, Binduga, Kózki, Bużka, Mierzwice, Rozwadów, Sarnaki lub w Mierzwicach do Zabuża i Hołowczyc, Chybów i Sarnaki. W sobotę po Mszy św. o 7.00 Ekstremalna Droga Krzyżowa do Leśnej Podlaskiej.
 10. W piątek po Drodze Krzyżowej i Mszy św. spotkanie dla młodzieży z VII i VIII klas przygotowującej się do Bierzmowania w kościele.
 11. W niedzielę po koronce o 15.00 Droga Krzyżowa ulicami Sarnak: Kościelna, Piłsudskiego, Rysia, Osiedle Gazowe, Konopnickiej, 3 Maja, Kościuszki, Szkolna, Kilińskiego. Będzie to również marsz poparcia dla św. Jana Pawła II. Krzyż niosą I Sarnaki II Grzybów III Kamianka IV Rzewuszki V Lipno, VI Chlebczyn, VII Klimczyce i Kolonie VIII Binduga, Kózki, Bużka, IX Mierzwice X Rozwadów, Franopol XI Hołowczyce XII Płosków i Kolonia XIII Terlików XIV Chybów. Proszę zabrać ze sobą krzyże misyjne i portrety św. Jana Pawła II. W tym dniu wystawiamy portrety św. Jana Pawła II w naszych oknach w całej parafii.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
 13. Zachęcamy do nabywania Baranków Caritas