Ogłoszenia parafialne – Poniedziałek Wielkanocny

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za ofiary na Ukrainę, za ofiary na kwiaty do grobu, za ofiary z niektórych wiosek przy okazji święconki, za kamień na budowę płotu, za przygotowanie wystroju świątecznego, za udział w uroczystościach Triduum Paschalnego i procesji rezurekcyjnej – za wzięcie wszystkich feretronów i chorągwi.
  2. Dziś kolejna rocznica katastrofy smoleńskiej.
  3. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  4. We wtorek drugi dzień nowenny do św. Antoniego.
  5. W czwartek obchodzimy Święto Chrztu Polski.
  6. Na sobotę zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania do układania kostki na cmentarzu.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Taca na cele charytatywne. Po koronce zapraszamy do udziału w Drodze Światła – wyruszymy taką samą trasą, jak Droga Krzyżowa. W sposób szczególny zachęcamy do udziału dzieci i młodzież.
  8. Zachęcamy do czytania i nabywania Niedzieli
  9. W ostatnim czasie odeszli do Pana śp. której pochówek w sobotę o 13.30 i śp. , której pogrzeb w czwartek o godz. 13.30. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłe polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…