Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny.
  2. Podziękowania za udział w Drodze Światła, za układanie kostki na cmentarzu i za ofiary na kościół.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 do 17.00.
  4. We wtorek Nowenna do św. Antoniego.
  5. Zbliża się odpust ku czci św.  Stanisława, głównego patrona naszej parafii i Polski. Tradycyjnie przygotowujemy się przez 40 godzinne nabożeństwo i Jerycho różańcowe. Proszę o zapisywanie się do prowadzenia Jerycha różańcowego od piątku od godz. 19.00 do soboty do godz. 18.00. Tradycyjnie Jerycho prowadzą w sobotę od 14.00 dzieci z rodzicami I komunii, od 15.00 rocznicy I komunii i od 16.00 kandydaci do bierzmowania, od 17.00 chór. Będzie to także różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej z racji I soboty. W odpust będzie rocznica I Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę chcemy rozpocząć poświęcenia pól: o 15.00 1 ks. Rzewuszki i kol., 2 ks. Chlebczyn; o 18.00 1 ks. Kol. Klimczyce, 2 ks. Bużka,
  7. Zachęcamy do czytania i nabywania Niedzieli.