Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela wielkanocna

1. Podziękowania za ofiary na kościół i za pracę na cmentarzu.
  2. Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 18.00. Nabożeństwo majowe o 18.00, w niedzielę o 17.00.
  3. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli i kolejny dzień nowenny do św. Antoniego.
  4. We wtorek po mszy wieczornej pierwsza próba przed uroczystością I komunii świętej.
  5. W czwartek w naszej parafii przeżywamy Wniebowstąpienie Pańskie – msze o 8.30, 10.00 i 18.00. W kaplicach o 15.30.
  6. W piątek rozpoczęcie nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  7. W niedzielę poświęcenie pól o godz. 15.00: Kózki, Binduga, Klimczyce.
  8. Jeżeli są chętni do wyjazdu na beatyfikację rodziny Ulmów, można się zgłaszać do zakrystii.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  10. W ostatnim czasie odeszli do Pana śp. , śp. Wanda Folwarska, śp. Mirosław Tymoszuk z Mierzwic , którego pogrzeb we wtorek o godz. 13.30. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…