Ogłoszenia parafialne – VII Niedziela Wielkanocna

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Trwa Nowenna do Ducha Św.
  3. Zapraszamy codziennie na adorację Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 18.00.
  4. We wtorek Nowenna do św. Antoniego.
  5. W środę 17 rocznica święceń ks. Mariusza – pamiętamy w modlitwie.
  6. W czwartek dzień modlitw o świętość kapłanów.
  7. W piątek Dzień Matki. O 16.30 spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin. Mężczyźni św. Józefa zapraszają ojców dzieci pierwszokomunijnych na modlitwę w intencji swoich dzieci na godz. 23.00 do kościoła.
  8. W sobotę I Komunia św. o godz. 11.00.
  9. W sobotę konferencja przedchrzcielna o 17.00 dla rodziców naturalnych i chrzestnych. Chrzest w niedzielę, jeśli będą kandydaci.
  10. W niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się wkrótce okres spowiedzi i komunii wielkanocnej. Ta niedziela jest 4 w miesiącu – taca na budowę kościoła.
  11. Poświęcenie pól w niedzielę: o 14.00 Hołowczyce, a po koronce Sarnaki.
  12. 10.czerwca Dzień Papieski – Dzień Wspólnoty w Drohiczynie – ks. Biskup zaprasza na Mszę św. o godz. 15.00.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  14. Odeszła do Pana śp. Marianna Karwacka z Hołowczyc. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…