Ogłoszenia parafialne – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

 1. Podziękowanie za ofiary, za sprzątanie kościoła i terenu wokół, za dekorację dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 2. Trwa biały tydzień dla dzieci codziennie o godz. 18.00.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
 4. W poniedziałek Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji. Msze o 8.30, 10.00 i 18.00. Poświęcenie pól w Lipnie i Mierzwicach o godz. 15.00. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie przed bierzmowaniem.
 5. We wtorek Nowenna do św. Antoniego.
 6. W środę święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństwa majowego.
 7. W I czwartek miesiąca adoracja dla kandydatów do bierzmowania. Modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne. Dzień Dziecka – modlimy się za wszystkie dzieci duże i małe, gdyż wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi i potrzebujemy Jego łaski. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Rozpoczęcie nabożeństwa czerwcowego. W dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.00. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci ze szkoły i przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 8. W czwartek w Bindudze otwarcie ośrodka doradztwa rolniczego w skrócie świetlica. O 14.15 Msza św. dla mieszkańców, a o 15.00 uroczyste otwarcie z władzami. 
 9. w pierwszy piątek nabożeństwo po Mszy św. o 7.00 i 18.00. Spowiedź od 17.30.
 10. W pierwszą sobotę nabożeństwo po Mszy św. o 7.00 – różaniec wynagradzający, rozważanie i konferencja dla członków kół różańcowych i oddanych Matce Bożej. O 17.15 różaniec wynagradzający, rozważanie, nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
 11. W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, zakończenie czasu spowiedzi i komunii wielkanocnej. Po mszy św. o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych, adoracja i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca. Prosimy o sypanie kwiatków przez dziewczynki.
 12. Zachęcamy do czytania i nabywania Niedzieli. Jest także nowy magazyn Kościół, Dziedzictwo, Ojczyzna.
 13. W poniedziałek od 9.00 do 14.00 badanie słuchu na parkingu Urzędu Gminy w Sarnakach.
 14. Odeszli do Pana śp. Augustyn Narojek z Terlikowa, którego pogrzeb w poniedziałek o 11.30. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…