Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela zwykła

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła; za udział w oktawie Bożego Ciała; za pracę na cmentarzu dla mieszkańców Chlebczyna; za udział we wtorkowych uroczystościach. Do Bierzmowania przystąpiło 27 osób.
  2. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  3. W piątek rocznica święceń ks. Proboszcza – pamiętajmy w modlitwie o Jubilacie.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o 8.00. Przypominam, że wszystkie dzieci za szkoły podstawowej od kl. III do VIII powinny być u spowiedzi, aby wakacje rozpocząć z Panem Bogiem, a jednocześnie podziękować za rok szkolny dla Pana Boga, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi.
  5. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, oficjalne rozpoczęcie sezonu kąpielowego. O 17.00 spotkanie dla rodziców naturalnych i chrzestnych. Chrzest w niedzielę.
  6. W Niedzielę o 12.00 odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła w Mierzwicach. O 18.00 Msza dla mężczyzn i spotkanie po Mszy. To 4 niedziela – taca na budowę.
  7. Zachęcamy  do nabywania i czytania Niedzieli.