Ogłoszenia parafialne – 6 Niedziela zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła i za jabłka dla Wyższego Seminarium Duchownego.

2. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.

3. Dziś Dzień Chorego i rocznica objawień Matki Bożej w Lourdes.

4. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Ostatnie dni karnawału mamy przeżyć w radości bez alkoholu, a pierwsze dni Wielkiego Postu jako ekspiacja za nadużywania alkoholu.

5. W środę Środa Popielcowa, dzień ścisłego postu. Msze o 8.30, 10.00 i 17.00 z posypaniem głów popiołem. Tego dnia zbiórka do puszek na Ukrainę. Można też wziąć już skarbonki wielkopostne.

6. W piątek Droga Krzyżowa o 16.00 i 19.00. Dla dzieci będą obrazki zgodnie z hasłem: Módl się z Jezusem. Po Drodze Krzyżowej i Mszy św. o 16.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

7. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zawsze o 17.00 i rotacyjnie w I Niedzielę o 8.30, II Niedzielę o 10.00, III Niedzielę o 11.30.

8. Rekolekcje wielkopostne od 15. do 17. marca.

9. Mężczyźni w sobotę jadą do Drohiczyna m.in. do Muzeum Diecezjalnego. Wyjazd z Sarnak o 9.30. Zapraszamy wszystkich mężczyzn.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.

11. Odeszli do Pana śp. Filomena Terlikowska z Terlikowa. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…