Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.
  3. W poniedziałek początek nowenny przez 9 miesięcy każdego 19 do bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W tym roku w październiku 40 rocznica jego śmierci męczeńskiej. W naszej parafii mamy jego relikwie.
  4. W czwartek święto katedry św. Piotra Apostoła i rocznica objawienia obrazu Pana Jezusa Miłosiernego.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o 16.00 i 19.00.
  6. W sobotę o 18.00 Msza św. dla mężczyzn.
  7. W sobotę o 12.00 w Łosickim Domu Kultury spotkanie r redaktorem Niedzieli Witoldem Gadowskim. Zapraszamy.
  8. W Niedzielę Gorzkie Żale o 10.00 i 17.00. Ofiary do puszek na pomoc misjom Ad gentes. To 4 niedziela miesiąca – taca na budowę kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania Niedzieli.
  10. Można wziąć skarbonki wielkopostne i nabyć Baranki wielkanocne Caritas.
  11. Odeszli do Pana św. śp. Marek Sączuk z Hołowczyc i śp. Anna Wawryniuk z Lipna. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…