Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła i na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.
  3. Dziś rozpoczyna się nowenna piesza do Lipna ku czci św. Józefa. Serdecznie zapraszamy codziennie po mszy wieczornej.
  4. W tym tygodniu rekolekcje, które poprowadzi ks. prał. Dariusz Giers, dyrektor Fundacji Jana Pawła II w Watykanie. Program tradycyjny: piątek- 8.30 Msza św. dla szkoły, 10.00 Msza św. dla wszystkich, 15.00 Msza św. w Lipnie, 16.00 Droga Krzyżowa i Msza św. dla wszystkich, 19.00 Droga Krzyżowa i Msza św. dla wszystkich. Sobota: 8.30 Msza św. dla dzieci, 10.00 Msza św. dla wszystkich, 15.00 Msza św. w Mierzwicach, 17.00 Msza św. dla wszystkich, 19.00 Msza św. dla wszystkich. Piątek i sobota to czas spowiedzi rekolekcyjnej. W niedzielę Msze św. jak w każdą niedzielę. Ofiary jako podziękowanie dla rekolekcjonisty za trud rekolekcji.
  5. Zapraszamy do włączenia się w modlitwę nowennową „Akcja 21:20” w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Nowenna będzie mieć miejsce w dniach od 16 do 24 marca. W łączności z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze wznośmy nasze modlitwy do Boga, odmawiając Apel Jasnogórski,  po nim, o godz. 21:20 modlitwy nowennowe. U nas modlitwy nowenny będą po Mszach św. wieczornych.

  6. Zachęcamy do czytania Niedzieli i nabywania baranków Caritas.