Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Podziękowania za rekolekcje dla Pana Boga, ks. Rekolekcjonisty i patrona rekolekcji św. Jana Pawła II, księżom, panu organiście, kościelnemu, gospodyni i dobrodziejom. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła i za ofiary na kwiaty.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.
  3. Trwa Nowenna 21:20.
  4. W poniedziałek chcemy odwiedzić chorych. 8.00 1. ks. Grzybów, Kamianka, Rzewuszki 2. ks. Hołowczyce, Płosków, Terlików 9.30. 1. ks. Chlebczyn, Lipno, Franopol 2. ks. Sarnaki, Chybów 11.00  1. ks. Rozwadów, Mierzwice 2. ks. Kózki, Binduga, Klimczyce i kol.
  5. We wtorek comiesięczna nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Uroczystość św. Józefa, patrona mężczyzn. Na mszy św. o 17.00 akt oddania św. Józefowi przez mężczyzn.
  6. W piątek Droga Krzyżowa o 16.00 i 19.00. Po Mszy św. o 17.00 Ekstremalna Droga Krzyżowa wokół parafii, w sobotę po Mszy św. o 7.00 do Leśnej Podlaskiej.
  7. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm i konkurs na najładniejszą i największą palmę o 11.15 w kościele. Procesja z palmami o 11.30 i Msza św., a po Mszy św. Gorzkie Żale. Ofiary z tacy na ogrzewanie. Po koronce o 15.00 Droga Krzyżowa ulicami Sarnak.
  8. Zachęcamy do nabywania Niedzieli i Baranków Caritas.
  9. Tradycyjnie rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i do Bierzmowania składają dar dla parafii układania alejki z kostki brukowej na cmentarzu. We wtorek rozpoczynamy przygotowania terenu, dlatego potrzebujemy na wtorek 3 ciągniki z przyczepką jednoosiową.
  10. W piątek po Mszy św. o 17.00 spotkanie z krawcem dla rodziców pierwszokomunijnych.