Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za ofiary na kwiaty, za pracę na cmentarzu.
  2. Dziś za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.
  4. Jutro liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o 7.00, 10.00 i 17.00. To Dzień Świętości Życia, taca na fundusz ochrony życia. Tego dnia można podjąć dzieło duchowej adopcji dziecka nienarodzonego, którego życie jest zagrożone. Codzienna modlitwa w tej intencji przez 9 miesięcy. Jutro także kolejny 8 dzień miesiąca – nasze odniesienie do nowenny przed 1000-leciem urodzin św. Stanisława i 600-leciem powstania naszej parafii.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.