Ogłoszenia parafialne – 3 Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj Święto Chrztu Polski.
  2. Dzisiejsza Niedziela Biblijna rozpoczyna Tydzień Biblijny,
  3. Trwają chrześcijańskie dni kultury w Diecezji Drohiczyńskiej. Informacje na plakatach.
  4. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za pracę na cmentarzu dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. i do Bierzmowania. Ustaliliśmy, że w najbliższą sobotę 20. kwietnia będziemy układać kostkę na cmentarzu. Zapraszam rodziców kandydatów do I komunii św. i bierzmowania do racy, aby ułożyć kostkę na przygotowany teren. Zabrać trzeba ze sobą sprzęt potrzebny do tej pracy: ciągnik, przyczepę, podnośnik do palet, taczki, łopaty i zapał do pracy.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.
  6. We wtorek początek nowenny do św. Antoniego.
  7. W piatek kolejny dzień nowenny miesięcznej do bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  9. W ostatnim czasie odeszły do Pana śp. Marianna Cieciera z Chlebczyna, śp. Jadwiga Ludwiczak z Rzewuszek, śp. Helena Żak z Sarnak, której pogrzeb w poniedziałek o 13.00. Rodzinom składamy serdeczne wyrazy współczucia, a zmarłe polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…