Ogłoszenia parafialne – 4 Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza

 1. Dziś rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
 2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za ofiarowanie dwóch witraży, za pracę na cmentarzu.
 3. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.
 4. We wtorek nowenna do św. Antoniego.
 5. W środę w naszej parafii dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W Diecezji Drohiczyńskiej od Wielkiego Postu codziennie w innej parafii trwa modlitwa o powołania. Dla naszej parafii wyznaczono 24. kwietnia czyli najbliższą środę. ten dzień chcemy przeżyć jako szturm modlitwy do nieba o powołania z naszej parafii, ale i w całym Kościele. Już przez kwiecień codziennie omawiamy Litanię do Jezusa Chrystusa Wiecznego Kapłana. Natomiast w środę zapraszam wszystkich parafian do modlitwy różańcowej według wyznaczonego programu. Po Mszy św. o 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i sztafeta modlitewna: 7.00 Sarnaki 8.00 Grzybów, Kamianka, Rzewuszki 9.00 Chlebczyn, Franopol 10.00 Lipno 11.00 Kolonia Klimczyce, Klimczyce, Binduga 12.00 Kózki, Bużka, Mierzwice 13.00 Rozwadów, Kolonia Hołowczyce 14.00 Hołowczyce 15.00 Płosków i Kolonia, Terlików 16.00 Chybów 16.30 Kandydaci do Bierzmowania. O 17.oo Msza św, a po Mszy św. Droga Światła ulicami Sarnak. Zapraszam wszystkich, a szczególnie kandydatów do I Komunii św. i Bierzmowania z rodzicami, Koła Różańcowe, Przyjaciół Oblubieńca, Mężczyzn, KSM, Chór.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.  
 7. W sobotę o 18.00 Msza św. dla mężczyzn, kazanie i konferencja w sali katechetycznej, zapraszamy wszystkich mężczyzn, nie tylko starszych ale i młodszych. Na spotkanie zaproszony jest ks. Rafał Pokrywiński.
 8. W sobotę o 16.30 konferencja przedchrzcielna.
 9. W niedzielę taca na Wyższe Seminarium Duchowne.
 10. Zachęcamy do czytania Niedzieli.
 11. Odeszła do Pana śp. Zofia Mateuszuk z Sarnak. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…