Ogłoszenia parafialne – Zesłanie Ducha Świętego

1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za pracę. Podziękowania dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie kościoła i terenu wokół, za dekorację świątyni.
  3. Wczoraj 30. dzieci przyjęło I komunię świętą. Teraz trwa Biały Tydzień.
  4. W poniedziałek uroczystość NMP Matki Kościoła, patronki Diecezji Drohiczyńskiej.  Msze św. o 8.30, 10.00 i 18.00. W kaplicach o 15.30, a o 15.00 poświęcenia pól.
  5. We wtorek Msza św. o 9.00 z racji uroczystości patronalnych szkoły.
  6. We wtorek nowenna do św. Antoniego.
  7. W sobotę o 17.00 katecheza przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  8. W sobotę o 19.00 Msza św. dla mężczyzn, a po niej spotkanie.
  9. W sobotę i niedzielę w Watykanie odbędzie się  I światowy dzień dziecka. My również w łączności z Ojcem Świętym organizujemy parafialny dzień dziecka. W sobotę dzieci pierwszokomunijne jadą do Kodnia, a w niedzielę na 13.00 zapraszamy wszystkie dzieci na wspólną zabawę przed wikariat.
  10. W niedzielę na Mszy św. o 11.30 przyjęcie kandydatów do ministrantów.
  11. W niedzielę poświęcenie pól: 14.00 Hołowczyce, 15.00 Chybów, 18.00 Franopol.
  12. Zachęcamy do czytania Niedzieli.