Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela zwykła

 1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za pracę, za ofiary na witraże Apostołów: św. Jakuba Młodszego, św.Filipa, św. Szymona, św. Bartłomieja. Witraż św. Barnaby był zgłoszony, ale nie doszło do skutku z realizacją finansową. Witraż został wykonany. Jeśli ktoś będzie miał życzenie być ofiarodawcą wówczas dopiszemy dedykację. Na dziś jest sierotą i potrzebuje adopcji. Został jeszcze jeden witraż apostoła Macieja. Czekamy na sponsora. Jest plan, aby wszystkie witraże zostały poświęcone przez ks. Biskupa w czasie bierzmowania.
 2. Na błogosławieństwie dzieci w dzień św. Antoniego było tylko 7 dzieci z całej parafii. Dzieci do 15 roku życia.
 3. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
 4. Trwa nabożeństwo czerwcowe codziennie o 18.00.
 5. W poniedziałek o 5.15 wyjazd na pielgrzymkę: Niepokalanów, Zduńska Wola, Jasna Góra, Oświęcim, Kalwaria Zebrzydowska.
 6. W Diecezji Drohiczyńskiej od 15. do 22. czerwca odbędzie się perygrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów. Nasz dekanat swoje spotkanie z relikwiami ma wyznaczone na dzień 18. czerwca od godz. 18.00 do 19, czerwca do godz. 17.00 w Drohiczynie. Zgodnie z ustaleniem nasza parafia zaproszona jest na spotkanie we wtorek na godz. 18.00-21.00 i w środę od godz. 15.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby z każdej wspólnoty po kilka osób udało się na to spotkanie. Przynajmniej po 10 osób jednego dnia i drugiego. Można oczywiście więcej, niekoniecznie jako delegacja. W modlitwie zaprośmy bł. rodzinę do wizyty w naszej parafii w znaku relikwii i obrazu w najbliższym czasie.
 7. W środę nowenna miesięczna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
 8. W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00.
 9. W sobotę konferencja przedchrzcielna o godz. 17.00. Chrzest w niedzielę, jeśli będą kandydaci.   
 10. W Niedzielę po Mszy św. o 11.30 koncert organowy w wykonaniu Magdaleny Maniewskiej – obój i Zbigniewa Gacha – organy. Pozostałe informacje na plakatach. Serdecznie zapraszamy. To 4 niedziela – taca na budowę kościoła.
 11. Zachęcamy do czytania i nabywania Niedzieli.
 12. Kolejny chyba ostatni apel, aby skończyć w tym roku układanie kostki na cmentarzu. Proszę na sobotę chociaż nie wiem kogo, wielu rodziców przez 2 miesiące nie może znaleźć czasu, nikt z rodzin przy których układana jest kostka nie przyszedł. Wynika z tego, że ty tylko proboszczowi to potrzebne, przykro to mówić, ale czyny świadczą o zaangażowaniu i odpowiedzialności za parafię.