Ogłoszenia parafialne – XIII Niedziela zwykła

 1. Dziś koncert organowo-skrzypcowy po Mszy św. o godz. 17.00.
 2. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła, za pracę na cmentarzu (dokończono układać kostkę na ten rok), za ofiary na witraż dla Kół Różańcowych parafii Sarnaki, za koszenie trawy.
 3. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00. W lipcu odmawiamy Litanię do Krwi Chrystusa.
 4. W poniedziałek modlitwy w intencji dusz czyśćcowych.
 5. W środę różaniec z czytaniem próśb i podziękowań do Matki Bożej Sarnackiej.
 6. W czwartek modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
 7. W I piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o 7.00 i 18.00. Spowiedź o 17.30.
 8. W I sobotę nabożeństwo po Mszy św. o 7.00. O 17.15 różaniec wynagradzający, rozważanie tajemnic różańcowych, nabożeństwo i Msza św. 
 9. W sobotę o 17.00 Msza św. we Fronołowie jak będą uczestnicy.
 10. W I niedzielę adoracja, zmiana tajemnic i procesja eucharystyczna po Mszy św. o 11.30. Proszę dziewczynki o sypanie kwiatków. W Lipnie odpust ku czci Nawiedzenia o godz. 12.00.
 11. Wyjazd do Kodnia we wtorek o 8.00 sprzed kościoła, koszt 30zł, bez obiadu, z ubezpieczeniem. Są jeszcze wolne miejsca.
 12. Są różne oznaki czci dla Pana Jezusa, Matki Bożej i Świętych. Są sprawowane Msze św., nabożeństwa, pisane prośby i podziękowania. W wielu miejscach w Polsce i na całym świecie są popularne zapalane świeczki wotywne połączone z modlitwą do Pana Jezusa, Matki Bożej i Świętych, W naszej parafii również zaproponowaliśmy podobny styl ze świeczkami. Zapalając świeczkę modlimy się łącząc ofiarę duchową z ofiarą materialną. Te świeczniki dane są na próbę, jeśli będzie zainteresowanie zostaną, jeśli nie, po miesiącu lub nieco dłużej będą zabrane. Decyzja zależy od nas i naszej pobożności.
 13. Podziękowanie za jubileusz.
 14. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
 15. W ostatnim czasie odszedł do Pana śp. Tadeusz Łukaszewicz z Sarnak. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…