Intencje Mszy Świętych 19. – 25.02.2024 r.

Dzień Godz Intencje Ofiarodawca
 

 

 

Pon.

 

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 20  
7:00 + Stanisława Zubkowicza (4 r.) Rodzina
7:20 Dz-bł w 60 r. ur. i z racji imienin Mirosława Bezimienna
7:20 + Marka Sączuka (7 dz. po pogrzebie) Rodzina
17:00 + Stanisława Wojtasia Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca
17:00 + Marianny (2 r.), Antoniego Matejczuków Rodzina
 

 

Wt.

 

 

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 21  
7:00 + Moniki Rytel (r.) Mąż z rodziną
7:20 + Anny Wawryniuk (7 dz.) Rodzina
17:00 + Czesławy Kamińskiej (4 r.) Rodzina
17:00 + Janiny Folwarskiej Rodzina
 

 

Śr.

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 22  
7:00 + Stanisława Szewczuka (36 r.), Henryka, Edwarda Klementyna Grzędzińska
17:00 Dz-bł w 10 r. ur. Antoniego Babcia Stasia
17:00 + Honoraty (r.), Jana Janina Nowosielska
 

Czw.

 

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 23  
7:00 + Zbigniewa Melecha Rodzina
17:00 + Leokadii Dacewicz (20 r.), zm. z rodziny z obu stron Alicja Bobińska
 

 

 

 

Pt.

 

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 24  
7:00 + Jana Sakowskiego (r.) Rodzina
16:00 Droga Krzyżowa  
  + Janiny (r.), Nikodema Lipińskich Córka Grażyna
19:00 Droga Krzyżowa  
  + Barbary Golwiej (3 r.) Rodzina
  + Piotra Ilczuka Wychowawczyni i uczniowie kl. V Technikum w Łosicach
 

 

Sob.

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 25  
17:00 Dz-bł do MB w intencji całej rodziny Hanna Matejczuk
17:00 Dz-bł w 5 r. ur. Anieli i Krzysztofa oraz w 2 r. ur. Leny Wasilewskich Agata i Tadeusz Wasilewscy
 

 

Niedz.

8:30 + Marii, Eugeniusza Czyżyk, Bożenny Marciniszyn Rodzina Czyżyków
10:00 Za Parafian i Gości  
11:30 + Dobrosława Lewickiego – greg. 26  
17:00 + Henryka Wasiluka Rodzina

Intencje Mszy Świętych 12. – 18.02.2024 r.

Dzień Godz Intencje Ofiarodawca
 

 

 

Pon.

 

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 13  
7:00 + Marianny (r.) Agata Wawryniuk
7:20 + Piotra Ilczuka (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
7:20 + Filomeny Terlikowskiej (7 dz.) Rodzina
17:00 + Bronisława, Pauliny, ich zm. syna i córki Krystyna Ilczuk
17:00 + Mariana Chwedorczuka (r.) Dzieci
 

 

 

Wt.

 

 

7:00 + Marianny Matejczuk (2 r.), Antoniego, Tadeusza, zm. z rodz. Matejczuków i Gregorczuków Córki
7:00 Dz-bł do MB o zdrowie dla Mariana Żona i dzieci
7:20 + Dobrosława Lewickiego – greg. 14  
17:00 Dz-bł w dniu imienin Maryli i w r. ur. Arkadiusza, Krzysztofa i Kingi Krystyna Walczuk
17:00 Dz-bł do MB w 7 r. chrztu Lidii i Szymona Alicja Wróblewska
 

 

Śr.

8:30 + Dobrosława Lewickiego – greg. 15  
10:00 Dz-bł w r. ur. Stefana Żona, córki i wnuki
17:00 + Zm. rodziców, zm. z rodz. Melechów i Bartoszewskich Jadwiga Wasilak
 

 

Czw.

 

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 16  
7:00 + Danieli (r.), Jana, Zygmunta, Franciszki, Bolesława, zm. z całej rodziny Rodzina
17:00 + Władysława, Władysławy (r.) Krzysztof Lewczuk
 

 

 

 

Pt.

 

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 17  
7:00 + Eugeniusza (r.), Janiny, Stanisława Małgorzata Gregorczuk
16:00 Droga Krzyżowa  
  + Stanisławy Sieńko Jacek
  + Wincentego (3 r.) i jego rodziców Krystyna Walczuk
19:00 Droga Krzyżowa  
  + Julianny Kalinowskiej Rodzina
  + Tadeusza Kalinowskiego (30 dz.) Rodzina
 

 

 

Sob.

7:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 18  
7:00 + Edwarda, Heleny, Izabeli Izdebskich Janusz Izdebski
7:20 + Anny Skrajnowskiej (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
7:20 Dz-bł w 30 r. ur. Magdaleny Mioduszewskiej Siostra
17:00 + Wiktora (23 r.), Otylii Wawryniuków, ich zm. rodziców i dziadków Rodzina
17:00 + Rozalii, Michała (r.), zm. z rodz. Iwaniuków Bożena Maksymiuk
 

 

 

Niedz.

8:30 + Eugenii (2 r.), Eugeniusza Semeniuków Otylia Lutkiewicz
10:00 Za Parafian i Gości  
11:30 Dz-bł w 50 rocz. sakr. małżeństwa Ewy i Krzysztofa Starosielskich Dzeci z rodzinami
17:00 + Dobrosława Lewickiego – greg. 19