Ogłoszenia 18.12.2016

  1. 24 grudnia, w sobotę – Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione tylko o godz. 7.00. Nie będzie Mszy św. wieczorem. Przypominamy o religijnym charakterze wieczerzy wigilijnej (zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i alkoholu). Wieczerzę rozpocznijmy od modlitwy i czytania Pisma św. Zachęcamy do wspólnego śpiewania kolęd. Pasterka będzie sprawowana tradycyjnie o godz. 24.00.
  2. 25 grudnia, w przyszłą niedzielę – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO. Msze św. w dzień będą odprawiane według następującego porządku: o godz. 8.30 , 10.00, 11.30., 17.00 – w kościele parafialnym, o godz. 8.00 – w kaplicy w Lipnie, o godz. 10.00 – w kaplicy w Mierzwicach . Taca będzie przeznaczona na budowę świątyni.
  3. 26 grudnia, Święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika – II Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. porządku niedzielnym.
  4. Policja apeluje o bezpieczeństwo w czasie Świąt, Sylwestra i Nowego Roku.