Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za pracę przy budowie kościoła.
  3. Podziękowania za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa (Chlebczyn, Kózki, Klimczyce).
  4. W poniedziałek, ze względu na niedzielę Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  5. Od poniedziałku do czwartku nadal trwa adoracja Najświętszego Sakramentu z koronka do Bożego Miłosierdzia do godz. 15.00 do godz. 17.00.  Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian.
  6. W sobotę 25 marca UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Msze św. w kościele o godz. 8.30, godz. 10.00 i godz.16.00 (ze względu na spowiedź rekolekcyjną).  Jest to DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA. Taca z soboty jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. Wzorem lat ubiegłych  możemy włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Należy przez 9 miesięcy do 25 grudnia duchowo adoptując dziecko poczęte – odmówić krótką modlitwę codzienną i jedną tajemnicę różańca.
  7. Od środy do piątku będziemy przezywać w naszej parafii triduum Świętości Życia.
  8. Za tydzień 4 Niedziela Miesiąca taca przeznaczona  na budowę kościoła. 
  9. Od piątku figura Matki Bożej Fatimskiej i Obraz Jezusa Miłosiernego przejęli mieszkańcy Chlebczyna. Przypominamy i zachęcamy aby rodziny przyjmujące te święte znaki przeddzień byli u spowiedzi i komunii św. 
  10. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.