Spotkanie wspólnot z kapłanami.

Dzisiaj 17 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny  w sposób szczególny modliliśmy się za Katolicki Uniwersytet Lubelski. W tym dniu słowo do wiernych skierował rektor KUL  ks. prof. Antoni Dębiński. W tym dniu wspieramy tą Polską katolicką uczelnie swoimi modlitwami i ofiarami materialnymi.

W tym szczególnym dniu w naszej parafii miało miejsce spotkanie kapłanów ze wspólnotami działającymi w naszej wspólnocie kościoła lokalnego. Po Eucharystii o godzinie 10 przedstawiciele KSM-u, Scholii, Kółek Różańcowych, Chóru, Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca, Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, Koła Przyjaciół Radia Maryja i Ministrantów spotkali się w sali katechetycznej na wikariacie, aby złożyć sobie życzenia i podzielić się symbolicznym jajkiem. Spotkanie rozpoczęło się od błogosławieństwa przygotowanych pokarmów przez ks. proboszcza Andrzeja Jakubowicza. Następnie były życzenia i śpiew. To świąteczne spotkanie wskazuje nam na potrzebę i wartość budowania wspólnoty poprzez bycie ze sobą, rozmowę i dzielenie się dobrym słowem.

Dziękujemy wszystkim za obecność i pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego spotkania.