Ogłoszenia – II Niedziela Wielkanocna

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za pracę przy cmentarzu.
  3. Dzisiaj w Kościele w Polsce rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele charytatywne.
  4. 24 kwietnia, w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  5. 25 kwietnia, we wtorek – święto św. Marka, Ewangelisty.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na budowę świątyni.
  7. Ogłoszenie Pielgrzymkowe: Uwaga osoby, które grają na gitarze, dobrze śpiewają i mają zamiar w tym roku wziąć udział w Pieszej Pielgrzymce na Janą Górę są zaproszeni, na bezpłatne warsztaty muzyczne. Warsztaty odbędą się w ostatni weekend maja w Broku. Organizowane jest szkolenie z zakresu Kierowania ruchem. Osoby, które wybierają się na tegoroczną pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę i zaoferują się w pomoc na trasie przemarszu będą mogły bezpłatnie przejść szkolenie i uzyskać niezbędne dokumenty potwierdzające uprawnienie. Więcej informacji i zapisy u Ks. Grzegorza.