6 Niedziela Wielkanocna

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. We wtorek o godz.18.30 we Franopolu przekazanie Obrazu Jezusa Miłosiernego i Figury Matki Bożej Fatimskiej mieszkańcom Kolonii Klimczyce.
  3. We czwartek 40 dzień po Zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.30, 10.00 i 17.00. W kaplicach o 15.30. Jest to również dzień modlitw o świętość kapłanów.
  4. W piątek początek Nowenny do Ducha św. , to również Dzień Matki- pamiętajmy w modlitwach o naszych mamach tak żywych jak i zmarłych.
  5. W piątek o godz. 17.00 – odbiór strojów I komunijnych.
  6. W sobotę o godz. 17.00 – konferencja przed chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych dla tych którzy chcą być chrzestnymi w innej parafii.
  7. Przyszła Niedziela to  4 niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę kościoła.
  8. W przyszła Niedziele o godz. 15.00 – poświęcenie pól: Bużka i Kol. Klimczyce.