X Niedziela Zwykła – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  1. Dzisiaj  Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  3.  We wtorek wspomnienie św. Antoniego – błogosławieństwo dzieci przy ołtarzu świętego po procesji fatimskiej. Jest to także  dzień imienin ks. Bpa Seniora Antoniego Dydycza, którego polecajmy Bogu w naszych modlitwach.
  4. We czwartek – Uroczystość Bożego Ciała. Porządek mszy św.: 8.30, 10.oo i 17.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 –  procesja eucharystyczna. Prosimy o wzięcie wszystkich paramentów liturgicznych a dziewczynki do sypania kwiatków. Strażaków o zabezpieczenie trasy. W kaplicach: 8.00 – Lipno, 9.00 – Mierzwice.
  5. Od piątku – oktawa Bożego Ciała zapraszamy do udziału w procesji eucharystycznej wokół kościoła przez 8 dni. W poszczególne dni następujące miejscowości:piątek – Hołowczyce, Kol. Hołowczyce i Kol. Płosków; sobota – Rozwadów, Mierzwice, Chybów; niedziela – Sarnaki; poniedziałek – Bużka, Kózki, Binduga, Klimczyce i Kol. Klimczyce; wtorek – Franopol, Chlebczyn; środa – Lipno, Rzewuszki; czwartek – Grzybów, Kamianka. 
  6.  25 czerwca w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Festyn Rodzinny. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 11.30 a po Mszy wspólne zabawy, atrakcje a także wspólna agapa. Serdeczne zapraszamy wszystkie rodziny i parafian.  
  7. Zapraszamy również do zapisywania dzieci z naszej parafii na półkolonie wakacyjne, organizowane przez księży z parafii wraz z młodzieżą Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy  naszej parafii które odbędą się w naszej parafii od dnia 26 czerwca do dnia 1 lipca. Liczba osób jest ograniczona  (45 osób). Koszt uczestnictwa – 50 zł.
  8. Organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy 9 lipca prze Rodzinę Koła Radia Maryja.Więcej informacji w gablocie. Serdecznie zapraszamy.