MAMY NOWYCH MINISTRANTÓW

11 czerwca b.r. w niedzielę Trójcy Przenajświętszej podczas Mszy świętej dla dzieci (11.30), odbył się obrzęd przyjęcia do Służby Liturgicznej  nowych ministrantów. Po miesiącach przygotowań grono ministrantów naszej Sarnackiej parafii powiększyło się o 6 ministrantów. W tym dniu do grona ministrantów zostali przyjęci: Damian Demianiuk, Filip Dunajko, Marcin Sawczuk,  Tomasz Stefaniuk, Szymon Świderski i Stanisław Warecki. Po uroczystym obrzędzie, nowi ministranci już w komżach służyli do Mszy świętej. Na koniec ks. proboszcz Andrzej Jakubowicz nowym ministrantom wręczył okolicznościowe pamiątki.

Nowych ministrantów polecamy modlitwie i życzymy wytrwałości w posłudze Bogu przy ołtarzu pańskim.