Ogłoszenia – XIII Niedziela Zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę Kościoła.
  2. Podziękowanie dla księży wikariuszy, młodzieży Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy naszej parafii, rodziców i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie Festynu Rodzinnego i Półkolonii przy naszej parafii. Wszystkim za wszystko składamy serdeczne podziękowanie.
  3. W Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. O 15 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego sakramentu do wieczornej Eucharystii. W sposób szczególny w tym dniu polecamy sprawę powołań do stanu kapłańskiego i zakonnego.
  4. W Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Msze o 7 i 18. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. W kaplicach Msze św. o 15;30 (spowiedź od 15).
  5. W niedzielę taca będzie przeznaczona na cele diecezjalne.
  6. W ostatni czwartek w czasie burzy na cmentarzu doszło do uszkodzenia kilku pomników. Uszkodzenia spowodowały upadające drzewa. Dziękujemy osobom, które zajęły się uprzątnięciem połamanych drzew. Jednocześnie poddajemy pod publiczne referendum sprawę obecności drzew (powyżej 4 metrów wysokości – takie drzewa mogą w przyszłości spowodować kolejne uszkodzenia) na cmentarzu. W tym celu prosimy o pomoc, radych z poszczególnych miejscowości.