Ogłoszenia XX Niedziela Zwykła

 

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za ofiary do puszki dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnicy.
  3. Podziękowanie za ofiary na kwiaty.
  4. W sobotę 26 sierpnia uroczystość MB Częstochowskiej. Msze św. o 7, 10 i 18. Po Eucharystii o 7, wyjście pielgrzymki do Leśnej Podlaskiej. Tradycyjnie jest to pielgrzymka dziękczynno-błagalna. Dziękujemy za czas wakacji i prosimy o potrzebne łaski w rozpoczynającym się roku szkolnym i katechetycznym. Zachęcamy do udziału. Tradycyjnie pielgrzymka zakończy się Eucharystią odprawianą o północy (24) w Leśniańskim Sanktuarium. Młodzież z KSM-u przygotowała na tą okoliczność koszulki pielgrzymkowe, które można nabyć w zakrystii i na trasie pielgrzymki. Zachęcamy do udziału. W tym dniu na Jasnej Górze 300-lecie koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
  5. Parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony odbędzie się 3 września.