Ogłoszenia XXI Niedziela Zwykła

 

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za ofiary do puszki dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnicy.
  3. Podziękowanie wszystkim zaangażowanych w pomoc na trasie pieszej pielgrzymki do Leśnej Podlaskiej.
  4. W piątek (1 września) – Pierwszy Piątek miesiąca. Nabożeństwo pierwszo-piątkowe po Mszach o 7 i 18. Spowiedź pół godziny przed Eucharystią. Przypominamy o spowiedzi uczniów klas 4 i 6. W tym dniu obchodzimy kolejną 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej – pamiętamy o obrońcach naszej Ojczyzny
  5. W sobotę (2 września) – Pierwsza Sobotę Miesiąca – nabożeństwo po Mszy św. o godz.7.00. O godz. 17.15 różaniec wynagradzający, o 17.45 rozważanie tajemnic różańcowych. Msza św. o godz. 18.00. Przypominamy o nabożeństwach pierwszo-sobotnich uczniom klas 5 i 7.
  6. W Niedzielę (3 września) – Pierwsza Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, procesja po Mszy św. o 11;30. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w procesji. Tego dnia odbędzie się parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony. 11;15 prezentacja wieńców dożynkowych, poświęcenie wieńców i Eucharystia. Po skończonej Mszy św. Dzielenie się chlebem i agapa. Zapraszamy!