Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za prace przy kościele.
  3. W poniedziałek 4 września o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi św. przez cały tydzień, by z Bogiem w sercu rozpocząć nowy rok szkolny.
  4. W czwartek – I Czwartek Miesiąca – od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W Piątek – 8 września – Święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 8.30, 10.00 i 18.00. Po Mszy o godz. 18.00 modlitwa różańcowa z procesja na cmentarz do grobu śp. ks. prał. Władysława Śledziewskiego w rocznicę śmierci. W kaplicach Msza św. o godz. 15.30
  6. W sobotę 9 września od 10.00 odbędą się Dożynki Diecezjalnew parafii Perlejewo. Parafię reprezentuje miejscowość Hołowczyce z wieńcem i ziarnem.
  7. Zachęcamy aby zobaczyć jak ma wyglądać posadzka w nowym kościele..
  8. Zapraszamy do pracy do nowego kościoła aby rozebrać rusztowania i zalać schody we wtorek, w środa, w czwartek mieszkańców Rzewuszek po 3 osoby dziennie.
  9. W zakrystii można kupić koszulki pielgrzymkowe i zdjęcie grupowe z pielgrzymki do Leśnej Podlaskiej jak również obrazy Matki Bożej z wizerunkiem z ołtarza bocznego, który znajduje się w naszej świątyni.
  10. W dniach 22-23 września z Sarnak organizowana jest dwudniowa pielgrzymka autokarowa. W planach jest odwiedzenie: Świętej Lipki, Stoczka klasztornego, Głotowa, Gietrzwałdu i Pól Grunwaldu. Zapewniamy: przejazd autokarem, wyżywienie (2 obiady, śniadanie i kolacje), nocleg, opiekę duchową kapłana, ubezpieczenie. Całkowity koszt przy komplecie 200 zł. Zapisy w zakrystii (Sarnaki) i telefonicznie u ks. Grzegorza (785 901 959). Zapraszamy