Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw o trzeźwość Narodu. Trwa Rok Narodowego Kongresu Trzeźwości. W tę niedzielę dziękujemy Bogu za dzieła trzeźwości, wynagradzamy za grzechy pijaństwa i wszystkie grzechy z nim związane, a także prosimy o obfite i trwałe owoce Kongresu. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu , koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.00 różaniec o owoce Kongresu i Trzeźwość Narodu.
  3. Przy wyjściu z kościoła otrzymamy ulotki o „ Różaniec do granic”. Więcej informacji na stronie http://www.rozaniecdogranic.pl/start
  4. Tacaz przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele charytatywne Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.
  5. W następną niedzielę – I Niedzielę Miesiąca–na Mszy św. o godz. 11.30  poświęcenie różańców i przekazanie dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu, nabożeństwo adoracyjne, zmianka tajemnic różańcowych i procesja eucharystyczna. Dziewczynki prosimy o sypanie kwiatków.
  6. W czwartek 28 września o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast. Tradycyjnie w naszej wspólnocie też będziemy się modlić na następujących ulicach: Kolejowa i 3 Maja, Kościelna i Piłsudskiego, Szkolna i 3 Maja. Więcej informacji na stronie https://www.iskra.info.pl/koronka-na-ulicach