Ogłoszenia XXIX Niedziela Zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za kwiaty do kościoła: Terlikowski Daniel z Sarnak
  3. Dziś wspomnienie św. Jana Pawła II
  4. W Poniedziałek 23 października o godz.16.00 przekazanie Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego z Kol.Hołowczyce do Hołowczyc.
  5. Od poniedziałku różaniec za zmarłych w ostatni roku , zachęcamy do modlitwy i spowiedzi.
  6. Dzisiaj rozpoczęcie Tygodnia  Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na misje na całym świecie. Wspierajmy misje – ewangelizację ludów i narodów naszymi modlitwami i ofiarami.
  7. Podziękowania za tarcie desek: Zbigniew Kordaczuk, Mirosław Zubkowicz, Jerzy Rybaczuk .
  8. Chcemy uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji „ Oblężenie mężczyzn Jasnej Góry”, która odbędzie się 4 listopad. Do wyjazdu zachęcamy ojców dzieci I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. Wyjazd w sobotę 4 listopada ok. godz.3.00 powrót po 17 z Częstochowy. Koszt wyjazdu ok.100 zł. Więcej o akcji na stronie http://oblezenie.mezczyzni.net/
  9. Caritas zachęca nas do kupowania zniczy. Cena jednego znicza 5 zł – pamiętajmy , że płomień tego znicza daje kromkę chleba głodnemu.