33 niedziela zwykła – ogłoszenia

 

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę Kościoła.
 2. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych bliskich zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym. Niestety mamy jeszcze z tym problem.
 3. Przypominamy, że od 9 listopada przed Mszą świętą wieczorową (od 16;30) różaniec wraz z wypominkami za zmarłych polecanych na kartach wspominkowych.
 4. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
 5. Podziękowanie za modlitwę i ofiary złożone do puszki na rzecz Kościoła prześladowanego.
 6. Podziękowanie za jabłka dla WSD dla p. Jana Jaszczuka z Klimczyc.
 7. W poniedziałek (20.11) urodziny ks. proboszcza. Polecamy go modlitwie. Msz św. w jego intencji o godzinie 17.
 8. W środę (22.11) wspomnienie św. Cecylii patronki muzyków liturgicznych. W tym dniu polecamy w modlitwie p. organistę i chór. Msz święta w ich intencji o 17.
 9. W sobotę (25.11) konferencja przed chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych o godzinie 16. Chrzty w przyszłą niedzielę o 10.
 10. Najbliższa niedziela (26.11) uroczystość Chrystusa Króla, ostatni niedziela roku liturgicznego. O godzinie 16 – spotkanie z radą parafialną. Po Mszy świętej wieczorowej (ok 18), spotkanie dla mężczyzn na wikariacie (w sposób szczególny zapraszamy uczestników „Oblężenia Jasnej Góry”).
 11. Organizowany jest wyjazd Andrzejkowy dla dzieci i młodzieży (02.12) do Białegostoku na tzw. „Trampoliny”. Oprócz tego odwiedzimy Mc Donalda, a w drodze powrotnej Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Bielsku Podlaskim. Koszt ok 50 zł. Zapraszamy!